Webinář Manipulace ve vztahu - a jak to zvládnout

Změňte své vztahy k lepšímu

Máte ve vztahu pocit, že za všechny nezdary můžete vy? Kdybyste se víc snažili, bylo by vše v pořádku? Děláte věci, které jste vlastně udělat nechtěli? Trápí vás často pocit viny a vlastní nedostatečnost? Máte dojem, že lásku si musíte zasloužit? Možná máte ve svém blízkém okolí manipulátora.

O manipulaci v blízkých vztazích se moc nemluví. Zvykli jsme si, že se mluví o manipulaci veřejným míněním či manipulaci v práci. Ale je těžké si přiznat, že by docházelo k manipulaci ze strany nejbližších. Bohužel to není až tak vzácné, jak by se mohlo zdát.

Chcete takto ve svém životě pokračovat, nebo je čas na ZMĚNU?

Na webináři Manipulace ve vztahu – a jak to zvládnout vám vysvětlím, jak poznáte, že jde o manipulaci a také jak reagovat.

Pro koho je webinář určený?

Webinář je vhodný pro všechny, kteří cítí, že v jejich vztahu s blízkým člověkem není něco v pořádku. Může jít o partnera, o sourozence či o vztah mezi dětmi a rodiči.

Zaregistrujte se zdarma!

Webinář se koná 24. března 2022 od 18:00.

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak rozpoznat, zda se jedná opravdu o manipulaci.
  • Jak na manipulaci asertivně reagovat.
  • Jaké slovní formulace používat při reakcích na manipulaci.
  • Jak je důležité zvýšit svoje sebevědomí.
  • Jakým způsobem si zvýšit sebevědomí, abyste našli odvahu se manipulátorovi lépe bránit

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak rozpoznat, zda se jedná opravdu o manipulaci.
  • Jak na manipulaci asertivně reagovat.
  • Jaké slovní formulace používat při reakcích na manipulaci.
  • Jak je důležité zvýšit svoje sebevědomí.

Zaregistrujte se zdarma!

Webinář se koná 24. března od 18:00.

Kdo webinář vede?

Mgr. Marta Ventrubová – speciální pedagog, kouč a Master NLP, s více než 20-ti letou zkušeností. Pracuje s individuálními klienty na zlepšení jejich vztahů či vylepšení jiných oblastí života.

„Zlepšete svůj život. Z každé situace vede cesta, není třeba krátká a snadná, ale stojí za to!“

Řekli o mé práci

U paní Marty jsem našla poprvé pochopení pro moji situaci. Už jen možnost svěřit se se svými pocity někomu, kdo mě nesoudí, je velice úlevná.
Před časem jsem šla k jednomu odborníkovi s tím, že mě stresuje situace s mojí matkou. Je mi špatně při každém telefonátu a občas zvracím. Matka si nárokuje všechen můj čas, x-krát denně mi volá a nečekaně přijíždí k nám domů. Dostala jsem radu, že mám být trpělivá a mamince se více věnovat, protože se smiřuje se svým stárnutím a mým odchodem z domu. Ten ovšem byl před třemi lety.

Zde jsem se dokázala uklidnit, uvědomit si, že jsem normální a postupně se začít se situací vypořádat. Vím, že cesta ještě není u konce, ale cítím se neskonale lépe a jsem za to vděčná.

A.K.

Situace s matkou, která nám zasahovala do života takovým způsobem,  způsobila, že jsme byli doslova na rozvod. U paní Ventrubové jsme dokázali o svých problémech mluvit bez hádek, podívat se na situaci více z nadhledu a uvědomit si, co chceme. Nejhorší snad máme za sebou. Hlavně nyní fungujeme jako pár-tým. Skvělé je, že se můžeme v případě potřeby na paní Ventrubovou obrátit kdykoli třeba telefonicky a můžeme se poradit o aktuálním dění.

Manželé N.